סנסורים וגששים

אודות KEYENCE

אודות KEYENCE

 

KEYENCE יבוא מקביל עולם הסנסורים חיישנים החיישנים האופטיים מבית KEYENCE, והבקרים המתוכונתים  בהשיג ידך  לחברה קימים סנסורים חיישנים במגוון רב בקרים מתוכנתים ,קוראי ברקוד,מערכות מדידה מערכות ליזר מסכי הגנה יבוא מקביל  לחץ בקישור וראה הכל הפתרונות בהשייג ידך :nc והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים ויעוץ מקצועי חינם. מבית KEYENCE.

חלקי קינס -KEYENCE מיבואן לצרכן בפחות מחיר ושירות 

מותג זה אשר נקרא KEYENCE קינס סנסורים גשש בקר חיישן קנתה את KEYENCE  SENSSOR 

בכדי לתת מענה מקצועי מיטבי בתכנון, אפיון ומתן פתרונות אוטומציה פיקוד ובקרה לתעשייה בהישג ידך 

ייעוץ חינם ותמיכה הנדסית הכל בהתאמה אישית ללקוח במקום אחד.

וזמני אספקה מהירים. KEYENCE זכה למיטב התשבחות הן בשל המגוון הרב שמופיע מטה.

אצלנו אודות ציוד KEYENCE מיובאן לצרכן במחיר הזול הוגן המקצועי השירותי יבוא מקביל עם אחריות של שנה  צריכה נכונה

קיימים גששים קבולים וגששים אנדקטבים לזיהוי ברזל בKEYENCE  במגוון סדרות כגון EV-F/EV/EZ/ET/EM/ED/ES

KEYENCE SENSOR נחשבת לחשני בטיחות ברמה גבוה לבטיחות העובד וכל דבר שחוצה את המשדר מקלט חשני הבטיחות המובלים

מוצרי חברת KEYECE משמשים למגוון רחב של תעשיות, בהן תעשיות כימיות ופטרוכימיות, מזון, טקסטיל, פלסטיק, זכוכית, אלקטרוניקה, בנייה מתועשת, מתכת, וייצור מכונות.

מחיר אטרקטיבי מהיבואן לצרכן KEYENCE מחירים תחרותיים מהיבואן לצרכן אמינות ומקצועיות איכות המוצר קפדניים במיוחד אחריות שביעות רצון הלקוח 100% לקוחות מרוצים. יבוא מקביל מקצועי בפחות מחיר ושירות יעוץ חינם אנחנו כאן בשבילכם

 

מסדרות:

SL-V/GL-R/GL-S/GL-SS/SL-SF וקיים סורק ליזר SZ KEYENCE

קימים חישנים KEYENCE קורא צבעים ומבדיל בין כל צבעים עם תצוגה דגיטלי מסדרות CZ  כגון CZ-V21A,CZH72,CZ-H37S,PZ-VM/LV-N

מגברים KEYENCE לסיבים מסדרה FU וסיבים במגוון 

קורא ברקוד מבית KEYENCE סדרת SR-2000 ,EJ-GO15 &EJ-GC5

אצלנו הלקוח מקבל  הסבר מלא   SENSOR KEYENCE, עיניים אלקרוניות KEYENCE ,גששי קירבה KEYENCE , גשש אינדקטבי KEYENCE, גשש קיבולי KEYENCE ,בקר מתוכנת KEYENCE , סיבים KEYENCE ,מגברים KEYENCE,  חישן בטיחות KEYENCE,חישן קורא ברקוד KEYENCE,חישן ליזר KEYENCE, חישן לחץ KEYENCE, חישן מול רפלקטור KEYENCE,ועוד חישנים במגוון מבית KEYENCE 

 והכל בהתאמה אישית לפי בקשתו בצורה מקצועית ולשביעות רצון הלקוח לשיקול דעתו יבוא מקביל צריכה יעילה ונכונה והכל במקום אחד לשביעות רצון הלקוח כאשר הדגש שלנו הוא איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.

בנוסף קימים מגוון של חישנים רב מבית KEYENCE משדר מול מקלט עין אלקטרונית קיים גם עין החזרה עצמית רב מתחים או במתח

ישר שיצאות PNP/NPN וגם עין מול רפלקטור יש לאפיין ללקוח את הדרוש לאפלקציה הדרושה לחץ לדוגמאות  אנחנו כאן בשבילכם

לתת יעוץ חינם. 

 

 

אם אתה חשמלאי מוסמך, קניין, מנהל אחזקה המאפיין מפעלים ובתי דפוס גדולים, המידע כאן יכול להיות מועיל ביותר. כאשר אתה עורך את רשימת הקניות ללקוח שלך, וודא שיש בה גששי קרבה, NDCRHOסנסורים לתעשייה, וחיישנים להגנה על הציוד האלקטרוני. רשימת קניות מסוג זה תבטיח בהכרח חיסכון בעלויות אנרגיה ללקוח שלך, שליטה בתהליכי הייצור, ייעול תהליכים וכמובן – תשפר את הבטיחות במהלך התקין של העבודה. עבודה עם סנסורים תבטיח  של ממש  למפעל של הלקוח הן בתחום הייצור והן בתחום הבטיחות.

גששי קרבה וסנסורים

רכיבים כמו סנסורים Panasonic, SICK, Schneider, Keyence, SUNX, Omron המוצמדיםלמכונות, מכלולים   מכשירים חשמליים, חדרי קירור/בטיחות ,חדרי בתי חולים, ועוד. בתעשייה הרחבה דואגים הרכיבים הללו לבצע גילוי + פעולה נדרשת שהוגדרה מראש בצורה יעילה, אוטמטית ומדויקת. ההתמחות שלנו היא להתאים פתרונות טכנולגיים המבוססים על המודל המתאים למפעל של הלקוח, וליישמו ביעילות במקרה הספציפי שלו.

מדוע גששי קרבה או סנסורים המתווספים לרכיב חשמלי גורמים לו להיות "חכם" יותר?

גם אם אין מדובר במפעל אשר יש לו בית חכם, הוא עדיין יכול להיחשב צעד אחד בדרך הנכונה: עם גששי קרבה SUNX ,OMRON ,Keyence ,SICK,Schneider המותקנים במפעל ניתן יהיה לשפר את הליך הייצור, וחשוב לא פחות  – לעבוד בבטחה, ללא סיכון לכוח האדם או למכשירים שאיתם הוא עובד. התחממות חריגה שלהם חייבת להיות מזוהה בזמן ולהיענות באמצעי מניעה כמו סגירת המכשיר או פתיחתו בעת הצורך . את זה עושים רק גששי קרבה אינדקטיבי או קיבולי, וכן עיניים חשמליות עם משדר שעובד מול מקלט, עין מול רפלקטור, וכן עין החזרה עצמית.

רכיבים אלה שולחים אותות לבקרי לוח החשמל ולמכונה AC\DC\NPN\PNP\NC\NO .קיים גם בקר חד פאזי \בקר למתח ישר\ בקר הגנה תלת פאזי אשר מבצע את תהליך ההגנה ומנתק את השאלטר.

גששי קרבה SUNX וכן סנסורים PANASONICOMRON\KEYNCE\SICE\Schneider\בנויים לעבודה עם מגוון רחב של טמפרטורות, בהתנגדויות שונות, ועל כן נחשבים אטרקטיביים ביחס לשוק ונמצאים במפעלי ייצור ודפוס במכונות במגוון רחב בתעשייה. בחברת פתרונות טכנולוגים ניתן להשיג הכל ביבוא מקביל ויחס אישי וניתן לקבל יעוץ מקצועי ומהיר חינם.

כיצד ניתן להשיג סנסורים ורכיבים ממגוון החברות וכן בקרי הגנה תלת פאזי באיכות?

יש ליצור קשר עם יועץ פתרונות טכנולוגיים יבוא מקביל לתחום החשמל . הוא יוכל לספק עבורך, גששי קרבה, סנסורים, עיניים אלקטרוניות וציוד נוסף ממותגי PANASONIC,,SUNX ,OMRON ,Keyence ,SICK :Schneider בקר הגנה  תלת פאזי  ומגוון רכיבים ביבוא מקביל לתחום החשמל של החברות.

ALLEN BRADLEY,OMRON ,Keyence,Sunx,panasonic,Schneider,

SIEMENS, Omron, Yaskawa, ,Weidmuller,RikO,SICK,.ABB,Kone,Fanuc,IFM..

והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים. שליחת האפיון שבנית לו תספיק על מנת ליצר עבורו את פתרון החשמלי המושלם ושביעות רצון של הלקוח אנחנו כאן בשבילכם.

פתרונות טכנולוגיים,

!

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו
אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.
חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות, מקצוענות, איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד​.

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל בפחות מחיר ואספקה מהירה

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

ת.ד 10  |  חולון 58100​

טלפון 052-2928150  |  פקס 036511531​

 

שם: פתרונות טכנולוגיים

איש קשר: איציק

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשר:  052-2928150

נא ספר לנו מה דעתך על אתר האינטרנט, החברה ושאלות לגבי המוצרים או השירותים שלנו. אם תספק לנו מידע ליצירת קשר, תהיה לנו אפשרות לחזור אליך בהקדם.pitrnot@bezeqint.net