סנסורים וגששים

אודות KEYENCE

אודות KEYENCE

 

KEYENCE יבוא מקביל עולם הסנסורים חישנים והבקרים המתכונתים  בהשיג ידך  לחברה קימים סנסורים חישנים במגוון רב בקרים מתוכנתים ,קוראי ברקוד,מערכות מדידה מערכות ליזר מסכי הגנה יבוא מקביל  לחץ בקישור וראה הכל הפתרונות בהשייג ידך :nc והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים.

אצלנו ציוד  מיובאן לצרכן במחיר הזול הוגן המקוצעי השירותי יבוא מקביל עם אחריות של שנה  צריכה נכונה

קימים גששים קבולים וגששים אנדקטבים לזיהוי ברזל בKEYENCE  במגוון סדרות כגון EV-F/EV/EZ/ET/EM/ED/ES

KEYENCE נחשבת לחשני בטיחות ברמה גבוה לבטיחות העובד וכל דבר שחוצה את המשדר מקלט חשני הבטיחות המובלים מסדרות:

SL-V/GL-R/GL-S/GL-SS/SL-SF וקיים סורק ליזר SZ KEYENCE

קימים חישנים KEYENCE קורא צבעים ומבדיל בין כל צבעים עם תצוגה דגיטלי מסדרות CZ  כגון CZ-V21A,CZH72,CZ-H37S,PZ-VM/LV-N

מגברים KEYENCE לסיבים מסדרה FU וסיבים במגוון 

קורא ברקוד מבית KEYENCE סדרת SR-2000 ,EJ-GO15 &EJ-GC5

אצלנו הלקוח מקבל  הסבר מלא   SENSOR KEYENCE, עיניים אלקרוניות KEYENCE ,גששי קירבה KEYENCE , גשש אינדקטבי KEYENCE, גשש קיבולי KEYENCE ,בקר מתוכנת KEYENCE , סיבים KEYENCE ,מגברים KEYENCE,  חישן בטיחות KEYENCE,חישן קורא ברקוד KEYENCE,חישן ליזר KEYENCE, חישן לחץ KEYENCE, חישן מול רפלקטור KEYENCE,ועוד חישנים במגוון מבית KEYENCE 

 והכל בהתאמה אישית לפי בקשתו בצורה מקצועית ולשביעות רצון הלקוח לשיקול דעתו יבוא מקביל צריכה יעילה ונכונה והכל במקום אחד לשביעות רצון הלקוח כאשר הדגש שלנו הוא איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.

בנוסף קימים מגוון של חישנים רב מבית KEYENCE משדר מול מקלט עין אלקטרונית קיים גם עין החזרה עצמית רב מתחים או במתח

ישר שיצאות PNP/NPN וגם עין מול רפלקטור יש לאפיין ללקוח את הדרוש לאפלקציה הדרושה לחץ לדוגמאות  אנחנו כאן בשבילכם

לתת יעוץ חינם. 

 

 

אם אתה חשמלאי מוסמך, קניין, מנהל אחזקה המאפיין מפעלים ובתי דפוס גדולים, המידע כאן יכול להיות מועיל ביותר. כאשר אתה עורך את רשימת הקניות ללקוח שלך, וודא שיש בה גששי קרבה, NDCRHOסנסורים לתעשייה, וחיישנים להגנה על הציוד האלקטרוני. רשימת קניות מסוג זה תבטיח בהכרח חיסכון בעלויות אנרגיה ללקוח שלך, שליטה בתהליכי הייצור, ייעול תהליכים וכמובן – תשפר את הבטיחות במהלך התקין של העבודה. עבודה עם סנסורים תבטיח  של ממש  למפעל של הלקוח הן בתחום הייצור והן בתחום הבטיחות.

גששי קרבה וסנסורים

רכיבים כמו סנסורים Panasonic, SICK, Schneider, Keyence, SUNX, Omron המוצמדיםלמכונות, מכלולים   מכשירים חשמליים, חדרי קירור/בטיחות ,חדרי בתי חולים, ועוד. בתעשייה הרחבה דואגים הרכיבים הללו לבצע גילוי + פעולה נדרשת שהוגדרה מראש בצורה יעילה, אוטמטית ומדויקת. ההתמחות שלנו היא להתאים פתרונות טכנולגיים המבוססים על המודל המתאים למפעל של הלקוח, וליישמו ביעילות במקרה הספציפי שלו.

מדוע גששי קרבה או סנסורים המתווספים לרכיב חשמלי גורמים לו להיות "חכם" יותר?

גם אם אין מדובר במפעל אשר יש לו בית חכם, הוא עדיין יכול להיחשב צעד אחד בדרך הנכונה: עם גששי קרבה SUNX ,OMRON ,Keyence ,SICK,Schneider המותקנים במפעל ניתן יהיה לשפר את הליך הייצור, וחשוב לא פחות  – לעבוד בבטחה, ללא סיכון לכוח האדם או למכשירים שאיתם הוא עובד. התחממות חריגה שלהם חייבת להיות מזוהה בזמן ולהיענות באמצעי מניעה כמו סגירת המכשיר או פתיחתו בעת הצורך . את זה עושים רק גששי קרבה אינדקטיבי או קיבולי, וכן עיניים חשמליות עם משדר שעובד מול מקלט, עין מול רפלקטור, וכן עין החזרה עצמית.

רכיבים אלה שולחים אותות לבקרי לוח החשמל ולמכונה AC\DC\NPN\PNP\NC\NO .קיים גם בקר חד פאזי \בקר למתח ישר\ בקר הגנה תלת פאזי אשר מבצע את תהליך ההגנה ומנתק את השאלטר.

גששי קרבה SUNX וכן סנסורים PANASONICOMRON\KEYNCE\SICE\Schneider\בנויים לעבודה עם מגוון רחב של טמפרטורות, בהתנגדויות שונות, ועל כן נחשבים אטרקטיביים ביחס לשוק ונמצאים במפעלי ייצור ודפוס במכונות במגוון רחב בתעשייה. בחברת פתרונות טכנולוגים ניתן להשיג הכל ביבוא מקביל ויחס אישי וניתן לקבל יעוץ מקצועי ומהיר חינם.

כיצד ניתן להשיג סנסורים ורכיבים ממגוון החברות וכן בקרי הגנה תלת פאזי באיכות?

יש ליצור קשר עם יועץ פתרונות טכנולוגיים יבוא מקביל לתחום החשמל . הוא יוכל לספק עבורך, גששי קרבה, סנסורים, עיניים אלקטרוניות וציוד נוסף ממותגי PANASONIC,,SUNX ,OMRON ,Keyence ,SICK :Schneider בקר הגנה  תלת פאזי  ומגוון רכיבים ביבוא מקביל לתחום החשמל של החברות.

ALLEN BRADLEY,OMRON ,Keyence,Sunx,panasonic,Schneider,

SIEMENS, Omron, Yaskawa, ,Weidmuller,RikO,SICK,.ABB,Kone,Fanuc,IFM..

והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים. שליחת האפיון שבנית לו תספיק על מנת ליצר עבורו את פתרון החשמלי המושלם ושביעות רצון של הלקוח אנחנו כאן בשבילכם.

פתרונות טכנולוגיים,

!

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו
אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.
חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות, מקצוענות, איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד​.

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל בפחות מחיר ואספקה מהירה

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​