סנסורים עיניים אלקטרוניות  

​אודות עיניים אלקטרוניות סיבים אלקטרונים יעוץ חינם שירות אישי ומקצועי ושירותי זה אנחנו.
אמצעי חישה אשר מתבססים על איתור ויזואלי של גוף בתנועה . כך, למשל – מקרה מבחן נפוץ יהיה בשער הברזל של מפעל או מושב עובדים. שער הברזל – על אף שיש עליו שמירה זקוק לעיניים אלקטרוניות שיבצעו בקרה של מכוניות, משאיות ואוטובוסים שנכנסים לתחומי המושב או המפעל. כך, אם צריך לקבל מידע מתועד על כניסת הרכבים אפשר להסתכל בתיעוד של העיניים האלקטרוניות. 
התקנות מומלצות: בכל אחד מצדי השער ימים ושמאל, ובנוסף – לפחות באחד מהצדדים תהיה עין אלקטרונית נוספת גם בעבר השני של השער. במידה ועוברים הרבה רכבים כבדים מומלץ להתקין עיניים אלקטרוניות SENSOR גם בעמוד או מקום גבוה מעל לשער למניעת פספוס בתיעוד ובדיווח הוויזואלי.

סוגי חיבורים:
Pre Wired, מחבר M8, מחבר M12.
זרם LOAD: 3-12 mA, מתח 5VDC

 

SENSOR והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים.
עינים אלקטרניות סיבים מגבר פתרונות טכנולוגיים לצריכה נבונה ואטרקטיבית של גששי קרבה, סיבים אלקטרוניים ועיניים אלקטרוניות!
 קימים במתחים שונים במידה ומתח DC קימים דגמים PNP/NPN/NC/NO וכ"ו
כיצד ניתן להשיג סנסורים ורכיבים ממגוון החברות וכן בקרי הגנה תלת פאזי באיכות?
יש ליצור קשר עם יועץ פתרונות טכנולוגיים יבוא לתחום החשמל . הוא יוכל לספק עבורך, גששי קרבה, סנסורים, עיניים אלקטרוניות וציוד נוסף ממותגי PANASONIC,SMC,FESTO,SUNX ,OMRON,Keyence,BALLUFF ,SICK :Schneider  בקר הגנה תלת פאזי  ומגוון רכיבים ביבוא  מקביל לתחום החשמל של החברות.
ALLEN BRADLEY,OMRON ,FESTO,SMC,Keyence ,Sunx ,panasonic,Schneider,
SIEMENS, Omron, Yaskawa, ,Weidmuller ,RikO,SICK,.ABB,Kone,Fanuc,IFM..
 דוגמא לקישור למגוון סנסוריBALLUFF לחץ  קימים גששים אלטרסונים לבדיקת גובה נוזל סנסורים עינים במגוון גששים אנדקטבי וקיבולי  וכו"
והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים. שליחת האפיון שבנית לו תספיק על מנת ליצר עבורו את פתרון החשמלי המושלם ושביעות רצון של הלקוח אנחנו כאן בשבילכם. 

יש ליצור קשר עם יועץ פתרונות טכנולוגיים יבוא לתחום החשמל . הוא יוכל לספק עבורך, גששי קרבה, סנסורים, עיניים אלקטרוניות וציוד נוסף ממותגי PANASONIC,,SUNX ,OMRON ,Keyence ,SICK :Schneider בקר הגנה  תלת פאזי  ומגוון רכיבים ביבוא לתחום החשמל של החברות. לתחום הבוכנות קיים SMC ,קים קישור למיגון בוכנות פנאומטיקה SMC  L.קימים מגוון סנסורים, חישנים, עינים, גשישי קירבה, סיבים, סיבים אופטים,סנסורים לתעשיה חיישנים, חיישנים פוטואלקטרים ,חישן תזוזה,חיישן מגע,חיישן מגנטי סוגי חישניים,חישן קרבה אופטי,סנסורים וגששים יחידת חישה במכונות בתעשייה במערכות אוטומציה תעשיות פיקוד ובקרה. מהם חישנים אופטים והשימושים שלהם אצלנו כל הכלים המקצועי אנו מציעים מגוון גדול של חיישנים כדי להתאים לכל דרישה: גשישי קירבה קבולי, גשישי קירבה אנדקטבים זיהוי ברזל, חיישנים פוטואלקטריים, לייזר, קרבה, בטיחות, לחץ, זרימה, עין המיקום בעד, אולטראסוני, עינים מול פלקטור, עין משדר מקלט, ועוד. יעוץ חינם ללקוח ניתן כלים מקצועי לחשמלאי וללקוח לאהוב פתרון מושלם לשביעות רצון ציבור והלקוח.

מגוון מוצרי FOTEK . מיבואן לצרכן ושירות משלוחים לכל הארץ יעוץ מקצועי חינם FOTEK נפוץ מאוד בתעשיית החשמל חברות מובילות בעולם אנחנו כאן בשבילכם 

FESTO -דוגמא פתרונות פיקוד ובקרה אוטומציה פנאומטיקה   פיקוד ובקרה ניתן יעוץ טכני חינם ותמיכה מקוצעית בכל אחד מהחברות

ALLEN BRADLEY,OMRON ,Keyence,Smc,Festo,Sunx,panasonic,Schneider,

SIEMENS, Omron, Yaskawa, ,Weidmuller,RikO,SICK,.ABB,Kone,Fanuc,IFM..

והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים. שליחת האפיון שבנית לו תספיק על מנת ליצר עבורו את פתרון החשמלי המושלם ושביעות רצון של הלקוח אנחנו כאן בשבילכם.

פתרונות טכנולוגיים,

מאמר בנושא גששי קירבה אנדקטיבי / קיבולי לחץ על הלינק 

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו
אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.
חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות, מקצוענות, איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד​.

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל בפחות מחיר ואספקה מהירה

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

ת.ד 10  |  חולון 58100​

טלפון 052-2928150  |  פקס 036511531​

 

שם: פתרונות טכנולוגיים

איש קשר: איציק

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשר:  052-2928150

נא ספר לנו מה דעתך על אתר האינטרנט, החברה ושאלות לגבי המוצרים או השירותים שלנו. אם תספק לנו מידע ליצירת קשר, תהיה לנו אפשרות לחזור אליך בהקדם.pitrnot@bezeqint.net