סנסורים וגששים

 אודות OMRON

יבוא ציוד OMROM סנסורים גששים בקרים מסכים ממסרים  פיקוד ובקרה

OMRON עולם הסנסורים חישנים והבקרים המתכונתים  בהשיג ידך  מותג זה אשר נקרא OMRON ,OMRON SENSOR זכה למיטב התשבחות הן בשל המגוון הרחב של המוצרים שהוא מחזיק בקרים, מגששי קירבה ועד עיניים אלקטרוניות לחברה קיימים סנסורים חישנים במגוון רב בקרים מתוכנתים יבוא מקביל ,קוראי ברקוד, מערכות מדידה מערכות ליזר מסכי הגנה לחץ בקישור וראה הכל הפתרונות בהשייג ידך  אנחנו כאן בשבילכם

לתת את כל התאמה המקצועית ומכירה של המודלים בשירות מקצועי  ואכותי : http://www.ia.omron.com/products/category/sensors/

 

גששי קרבה וסנסורים של OMRON " מכילים ביצועים חדישים עבור מפעלים וחדרי שרתים. הגששים, שיכולים להיות מכוונים לדרגות הגנה כבירות כמו IP68 נגד שלוליות מים ו- IP69K נגד הצפות.חידושים נוספים הם בתחום ה- SENSORSS של  מותג הענק: כעת ניתן לצרוך סנסורים אשר ניתן לכייל אותם באמצעות KEYPAD עם מסך וכפתורי כיול, אשר חלקם, בנוסף למשימות הזיהוי המסורתיות של גוף בתנועה יכולים גם לפענח קודי QR ו- PDF ואף לשמש שרתי DHCP בחברות ספקי האינטרנט! מגוון סיביים עם מגבר שניתן לשימוש לחץ על הלינק
יש גששי קרבה ויש גששים אינדוקטיביים של סדרת PXI300  להגשמת מגוון יעדים omron sensor
סדרת PXI300 של SIEMENS מאפשרת לכם גששי קרבה לזיהוי EXTRA DUTY רגישים לסטיות מתח. ניתן לרכוש גרסת 3 כבלים בטווח מתחים 10-65 VDC או גרסה של 2 כבלים בהפרש מתחים 20-320Vac/dc. 
אך בכך, לא סגי. גשש נוסף מסדרת PXI300 החלומית יכול לעבוד גם במרחקי פעולה ארוכים במיוחד. גשש זה הוא גשש 3 כבלים עם טווח מתחים 10-30 VDC או 10-65 VDC. ביחס לדגמים אחרים של PXI300 הגשש מכיל Operating distance ארוך פי 3 מהממוצע בסדרה. ניתן לרכוש גשש קרבה קטן יותר למרחק הרצוי. תיקון מרחק אוטומטי מתבצע עבור מתכות שאינן ברזל. 
וכעת, נעבור לדובדבן שבקצפת גששי SIEMENS PXI300: גשש אינדוקטיבי הפועל בתנאי סביבה קשים המלווים באבק, ומים בריכוז גבוה. גששים אלו מצוידים בתקני ההגנה הרלוונטיים IP68, IP69K. הם ניתנים למימוש בגרסת 2 wire proximity switches 20-230VDC/AC, 3 wire proximity switches 15-34 VDC או 10-65 VDC. קיימת גם גרסת 4 כבלים 15-34 VDC. הגשש מיועד להגן על סביבה שצריכה להיות אטומה היטב, ורק הוא יכול לבצע זאת – בשל תקני ההגנה הקשיחים שלו נגד מים ואבק. 
יצוין כי מיפוי רף ההגנה של הגשש היא אוניברסלית בכל החברות בנוסף ל  OMRON, ולכן אם תרכשו בסוף גשש של SICK, IFM, RikO וכד' – הטרמינולוגיה של הפרמטר תהיה זהה. OMRON. רובטיקה פיקוד ובקרה  בקרים מתוכנתים צגי נגיעה מערכות סרוו מערכות ראיה ווסתי מהירות רכיבי בקרה תעשייתיים ציוד פיקוד מפסק ממסרים
גשש קרבה E2A של OMRON לחץ לבחירת דגם E2A
סוג גשש הקרבה: אינדוקטיבי.
טווחי חישה 2-30 מ"מ משוריינים או בלתי משוריינים. OMRON, בדומה לסימנס, מייצרת עוד דגמים רבים של גששים דדוקטיביים (קיבוליים) ואינדוקטיביים. גששי קרבה נוספים שמומלץ שיהיו ללקוחות שלכם הם מבית SUNX PANASONIC: EX 14, FX 301, CX 421. גשש קרבה יש לבחור על פי טווח החישה הרצוי בהתאם למפרטים הטכניים ובהתייעצות עם מומחה פתרונות טכנולוגיים. גששי קרבה של KEYENCE, כמו גם של ענקיות החשמל RikO, SCHNEIDER, וכן IFM עשויים להימצא מתאימים.
חיישן חזון SIEMENS עם KEYPAD המשמש שרת DHCP 
חיישן חזון SIMATIC VS-120 של SIEMENS מתואם לתקינת IEC, EN, VDE. החיישן הוא מסוג CCD, מצויד ברף הגנה IP65 לאילומינציה אופטימלית של האובייקט. החיישן מחובר ל- KEYPAD עם מסך חיווי, אשר בנוסף אליו ניתן למצוא בו את היציאות הבאות:
·         קונקטור M12 סירקולרי.
·         חיבור החיישן עצמו: 26 פינים.
·         מחבר D-SUB 15 פינים.
·         מחבר D-SUB 9 פינים.
·         יציאת רשת RJ45.
חשמלאי מוסמך, אתה מאפיין חדר שרתים של ספק אינטרנט מורשה בישראל? אתה יכול להשתמש בחיישן כדי להקים לו שרת DHCP. הדלק את ה- PROCESSING UNIT של ה- SENSOR, ובצע בדיקה ראשונית לחיישן. לאחר מכן, אשר בתוכנת החיישן את הפורטים הנבחרים. במסך שינוי התפריטים – שנה לתפריט ETHERNET ולחץ OK. אשר את ה- IP MODE עם OK. בתפריט האחרון, בחר DHCPSERV והקלק OK. 
כיול ה- SENSOR אפשרי הן מה- KEYPAD והן מממשק GUI מתוך מערכת ההפעלה במחשב.
חיישן חזון SIEMENS לקריאת קודים אלקטרוניים: QR; PDF
כעת, אם הנך מאפיין מפעל מאובטח, אתה יכול להשתמש בחיישן SIMATIC VS-130-2 של חברת SIEMENS לקריאת קודים מודפסים מסוג QR או PDF. באמצעות LAMP MULTILEXER ניתן לחבר לחיישן זה 4 מנורות המגבירות את עוצמת פעולתו. 
החלטת שהחיישן מתאים ללקוח שלך? חכה. ראשית כל, קרא אלו קודים מודפסים מתוך משפחות הקודים – החיישן לא קורא.
במשפחת ECC200 החיישן לא קורא STRUCTURED APPEND וגם לא  READER PROGRAMMING CODE.
במשפחת QR החיישן לא קורא  ECI CODE, BYTE CODE, KANJI CODE, STRUCTURED APPEND, FNC1 CODE.
במשפחת PDF417 החיישן קורא ללא הגבלה.

E3Z-G עין פרסה אומרון   BALLUFF  BGL20-001-S49של  שניידר XUVE04M3KSNM8  ,    

OMRON סוגי חיישן - E3F1-TP21 E3Z-LL68 E3FADN13 E3FADP13 E3FA-DP23 E3FA-DN23 E3JK-TR11 E3JKRR12 E3F1-TP21 E3FA-BP22  E32  E2A3 E205 E2S E2ECNE3JK E3Z  E3ZM E3Z EE-SX E3F1-RP21,E3FA-RP21,E3F1-DP22,E3F1-DP22 זה רק חלק קטן מהסנסורים 

בקרים מתכונתיים- סדרות  CJ1W-CLK  EX  CP1 CJ CP1 PLC ZEN   
חשיבות ההתייעצות עם מומחה פתרונות טכנולוגיים טרם קניית גשש הקרבה או העין
חיישני חזון כמו גם עיניים אלקטרוניות מומלצות להתקנה וחייבות בהתייעצות של מומחה פתרונות טכנולוגיים טרם ההחלטה על הדגם הרצוי. בדומה לייעוץ הטכני, קבלו מאתנו טיפ גם בנושא צרכנות: רצוי שהיועץ שלכם יהיה בעל יכולת ייבוא מקביל – שכן זה מוזיל לחלוטין את המחיר של גששי הקרבה, העיניים האלקטרוניות, עיני משדר-מקלט, מגברים לסיבי עין וכל רכיב חישה אלקטרוני אחר שברצונכם לקנות על מנת לאפיין את סביבת העבודה של הלקוח שלכם. 
ביבוא מקביל ניתן יהיה למצוא פתרונות טכנולוגיים משמעותיים של ענקיות האלקטרוניקה  RikO,  OMRON, KEYENCE, IFM, SICK, PANASONIC(Sunx), SCHNIEDER, Ferraz, Bussmann, Yaskawa, Weidmuller, ABB, Kone, Fanuc!

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו
אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.
חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות, מקצוענות, איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד​.

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל בפחות מחיר ואספקה מהירה

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

ת.ד 10  |  חולון 58100​

טלפון 052-2928150  |  פקס 036511531​

 

שם: פתרונות טכנולוגיים

איש קשר: איציק

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשר:  052-2928150

נא ספר לנו מה דעתך על אתר האינטרנט, החברה ושאלות לגבי המוצרים או השירותים שלנו. אם תספק לנו מידע ליצירת קשר, תהיה לנו אפשרות לחזור אליך בהקדם.pitrnot@bezeqint.net