סנסורים וגששים

 אודות OMRON

יבוא ציוד OMROM סנסורים גששים בקרים מסכים ממסרים  פיקוד ובקרה יבוא מקביל מיבואן לצרכן בפחות מחיר ויעוץ מקצועי חינם.

אצלנו ציוד  מיובאן לצרכן יבוא מקביל בשירות הוגן המקוצעי השירותי  עם אחריות של שנה יבוא מקביל  צריכה נכונה.

OMRON עולם הסנסורים חישנים והבקרים המתכונתים בשירות אישי בהשיג ידך לחברה קימים סנסורים חישנים במגוון רב בקרים מתוכנתים ,קוראי ברקוד,מערכות מדידה מערכות ליזר מסכי הגנה לחץ בקישור וראה הכל הפתרונות בהשייג ידך  אנחנו כאן בשבילכם לתת את כל התאמה המקצועית ומכירה  ושיר של המודלים בשירות מקצועי  ואכותי SENSOR והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים. קטגוריות מוצרים של OMRON ·סנסורים ממסר וילונות מסכים  בקרים מתוכנתים ,גששים השראתיים וקיבוליים ואינדוקטבי ,סנסור תאים פוטואלקטריים / גששי לייזר כל סוגי החישן לייזר קוראי ברקוד מסכי בטיחות וסורקי לייזר בטיחות מסך וילון   

 לחץ על הלינק  PLC: http://www.ia.omron.com/products/category/sensors/

 מאמר על סנסורים OMRON לחץ על הלינק OMRON בהישג ידך מיבואן לצרכן יעוץ מקצועי מוסמך חינם

Omron מציעה מגוון מוצרי חישה, הכוללים: חיישני קירבה, חיישנים פוטו-אלקטריים וחיישני סיבים אופטיים לרכב ולתעשייה

בואו לגלות סנסורים ממסרים בקרים וכ"ו אצלנו ציוד   מיובאן לצרכן  במחיר הזול הוגן המקוצועי השירותי עם אחריות של שנה יבוא מקביל צריכה נכונה ויעול. 

אודות OMRON מכיל סדרת מוצרי חשמל המיועדת לחשמלאים ולמהנדסים שמורכב  לקוחותיהם במפעלים ומכונות ותעשייה בחקלאות ובבניינים אנחנו כאן בשבילכם לכל יעוץ מקצועי בחינם. מותג OMRON זה, אשר נקרא  /  אומרון  סנסורים בקרים ממסרים עיניים אלקטרוני  קנתה את OMRON, SENSOR והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה ​​מהירים. זכה למיטב התשבחות הן בשל המגוון הרחב של המוצרים שהוא מחזיק  כגון :  בקרים, מגששי קרבה אנדקטבי AC / DC קיבולי ועד עיניים אלקטרוניות עין החזרה עצמית של מותג OMRON,עין משדר מקלט OMRON,ת.פ.א ,עין מול רפלקטור, בקר מתוכנת, ספק כח, מפסקים OMRON ,צג נגיעה ,מונים, בקר טמפ ,בקר בטיחות, טיימר דגיטלי, ממסרי פיקוד, אינקודר,ממסר הגנה בקר מתוכנת CPU מפסקים מפסקי גבול  בקרי ממסר בטיחות בקרי טמפרטו וכ"ו.

 קטגוריות מוצרים של OMRON ממסרים בקרים אינקודר  מפסקים סרוו לחץ לקטלוג 

גששי קרבה וסנסורים של OMRON " מכילים ביצועים חדישים עבור מפעלים וחדרי שרתים. הגששים, שיכולים להיות מכוונים לדרגות הגנה כבירות כמו IP68 נגד שלוליות מים ו- IP69K נגד הצפות.חידושים נוספים הם בתחום ה- SENSORSS של  מותג הענק: כעת ניתן לצרוך סנסורים אשר ניתן לכייל אותם באמצעות KEYPAD עם מסך וכפתורי כיול, אשר חלקם, בנוסף למשימות הזיהוי המסורתיות של גוף בתנועה יכולים גם לפענח קודי QR ו- PDF ואף לשמש שרתי DHCP בחברות ספקי האינטרנט! 

קימים עינים עם רב מתחים כגון סדרה E3JK,E3JM,E3GMHיש גם לזיהוי מובנה E3S-LS3 Eקימים סוגים נוספים EE-SX,E3Z ,E3S-CL,E3ZM,E3Z,E3Z-G קיים סדרת סנסור נוסף  EE-SX95 להלן קישור
יש גששי קרבה ויש גששים אינדוקטיביים של סדרת PXI300 E2A,E2C-EDA,E2AU,E2E-OIL,TL- וגם מסכי הגנהOMRN F3SG OMRON  W,E2Q5,E2EC,E2FM,E3FA,E3F1,E3F2-Sלהגשמת מגוון יעדים להלן קישור לחלק מהסדרות 
סדרת PXI300 של SIEMENS מאפשרת לכם גששי קרבה לזיהוי EXTRA DUTY רגישים לסטיות מתח. ניתן לרכוש גרסת 3 כבלים בטווח מתחים 10-65 VDC או גרסה של 2 כבלים בהפרש מתחים 20-320Vac/dc. 
אך בכך, לא סגי. גשש נוסף מסדרת PXI300 החלומית יכול לעבוד גם במרחקי פעולה ארוכים במיוחד. גשש זה הוא גשש 3 כבלים עם טווח מתחים 10-30 VDC או 10-65 VDC. ביחס לדגמים אחרים של PXI300 הגשש מכיל Operating distance ארוך פי 3 מהממוצע בסדרה. ניתן לרכוש גשש קרבה קטן יותר למרחק הרצוי. תיקון מרחק אוטומטי מתבצע עבור מתכות שאינן ברזל. 
וכעת, נעבור לדובדבן שבקצפת גששי SIEMENS PXI300: גשש אינדוקטיבי הפועל בתנאי סביבה קשים המלווים באבק, ומים בריכוז גבוה. גששים אלו מצוידים בתקני ההגנה הרלוונטיים IP68, IP69K. הם ניתנים למימוש בגרסת 2 wire proximity switches 20-230VDC/AC, 3 wire proximity switches 15-34 VDC או 10-65 VDC. קיימת גם גרסת 4 כבלים 15-34 VDC. הגשש מיועד להגן על סביבה שצריכה להיות אטומה היטב, ורק הוא יכול לבצע זאת – בשל תקני ההגנה הקשיחים שלו נגד מים ואבק. 
יצוין כי מיפוי רף ההגנה של הגשש היא אוניברסלית בכל החברות בנוסף ל  OMRON, ולכן אם תרכשו בסוף גשש של SICK, IFM, RikO וכד' – הטרמינולוגיה של הפרמטר תהיה זהה. 

מפסק בטיחות - OMRON אמצעי ביטחון לעובד בתעשייה במכונות מפעלים שונים שיכול להיות סיכון בטיחות זה אמצעי התראה הפסקה

של מכונה כך להקטין את  הסיכון ולהגביר את הבטיחות
גשש קרבה E2A של OMRON
סוג גשש הקרבה: אינדוקטיבי.
טווחי חישה 2-30 מ"מ משוריינים או בלתי משוריינים. OMRON, בדומה לסימנס, מייצרת עוד דגמים רבים של גששים דדוקטיביים (קיבוליים) ואינדוקטיביים. גששי קרבה נוספים שמומלץ שיהיו ללקוחות שלכם הם מבית SUNX PANASONIC: EX 14, FX 301, CX 421. גשש קרבה יש לבחור על פי טווח החישה הרצוי בהתאם למפרטים הטכניים ובהתייעצות עם מומחה פתרונות טכנולוגיים. גששי קרבה של KEYENCE, כמו גם של ענקיות החשמל RikO, SCHNEIDER, וכן IFM עשויים להימצא מתאימים.
חיישן חזון SIEMENS עם KEYPAD המשמש שרת DHCP 
חיישן חזון SIMATIC VS-120 של SIEMENS מתואם לתקינת IEC, EN, VDE. החיישן הוא מסוג CCD, מצויד ברף הגנה IP65 לאילומינציה אופטימלית של האובייקט. החיישן מחובר ל- KEYPAD עם מסך חיווי, אשר בנוסף אליו ניתן למצוא בו את היציאות הבאות:
·         קונקטור M12 סירקולרי.
·         חיבור החיישן עצמו: 26 פינים.
·         מחבר D-SUB 15 פינים.
·         מחבר D-SUB 9 פינים.
·         יציאת רשת RJ45.
חשמלאי מוסמך, אתה מאפיין חדר שרתים של ספק אינטרנט מורשה בישראל? אתה יכול להשתמש בחיישן כדי להקים לו שרת DHCP. הדלק את ה- PROCESSING UNIT של ה- SENSOR, ובצע בדיקה ראשונית לחיישן. לאחר מכן, אשר בתוכנת החיישן את הפורטים הנבחרים. במסך שינוי התפריטים – שנה לתפריט ETHERNET ולחץ OK. אשר את ה- IP MODE עם OK. בתפריט האחרון, בחר DHCPSERV והקלק OK. 
כיול ה- SENSOR אפשרי הן מה- KEYPAD והן מממשק GUI מתוך מערכת ההפעלה במחשב.
חיישן חזון SIEMENS לקריאת קודים אלקטרוניים: QR; PDF
כעת, אם הנך מאפיין מפעל מאובטח, אתה יכול להשתמש בחיישן SIMATIC VS-130-2 של חברת SIEMENS לקריאת קודים מודפסים מסוג QR או PDF. באמצעות LAMP MULTILEXER ניתן לחבר לחיישן זה 4 מנורות המגבירות את עוצמת פעולתו. 
החלטת שהחיישן מתאים ללקוח שלך? חכה. ראשית כל, קרא אלו קודים מודפסים מתוך משפחות הקודים – החיישן לא קורא.
במשפחת ECC200 החיישן לא קורא STRUCTURED APPEND וגם לא  READER PROGRAMMING CODE.
במשפחת QR החיישן לא קורא  ECI CODE, BYTE CODE, KANJI CODE, STRUCTURED APPEND, FNC1 CODE.
במשפחת PDF417 החיישן קורא ללא הגבלה.
חשיבות ההתייעצות עם מומחה פתרונות טכנולוגיים טרם קניית גשש הקרבה או העין
חיישני חזון כמו גם עיניים אלקטרוניות מומלצות להתקנה וחייבות בהתייעצות של מומחה פתרונות טכנולוגיים טרם ההחלטה על הדגם הרצוי. בדומה לייעוץ הטכני, קבלו מאתנו טיפ גם בנושא צרכנות: רצוי שהיועץ שלכם יהיה בעל יכולת ייבוא מקביל – שכן זה מוזיל לחלוטין את המחיר של גששי הקרבה, העיניים האלקטרוניות, עיני משדר-מקלט, מגברים לסיבי עין וכל רכיב חישה אלקטרוני אחר שברצונכם לקנות על מנת לאפיין את סביבת העבודה של הלקוח שלכם. 

 

אצלנו הלקוח מקבל  הסבר מלא ויעוץ חינם והתאמה עבור  SENSOR OMRON, עיניים אלקרוניות OMRON , ממסר OMRON,בקר מתוכנת OMRON,גששי קירבה OMRON, גשש אינדקטבי OMRON, גשש קיבולי OMRON ,בקר מתוכנת OMRON, סיבים OMRON,מגברים OMRON,  חישן בטיחות OMRON,חישן קורא ברקוד OMRON,חישן ליזר OMRON, חישן לחץ OMRON , חישן מול רפלקטור OMRON,

מפסקים OMRON,אנקודרים OMRON,מונים OMRON,בקרי טמפרטורה OMRON,ממסרים SSR OMRON,מונה פולסים OMRON וכ"ו

ועוד ציוד במגוון מבית OMRON והכל בהתאמה אישית ללקוח לפי בקשתו בצורה מקצועית ולשביעות רצון הלקוח לשיקול דעתו

יבוא מקביל צריכה יעילה ונכונה והכל במקום אחד לשביעות רצון הלקוח כאשר הדגש שלנו הוא איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.

ביבוא מקביל ניתן יהיה למצוא פתרונות טכנולוגיים משמעותיים של ענקיות האלקטרוניקה  RikO,  OMRON, KEYENCE, IFM, SICK, PANASONIC(Sunx), SCHNIEDER, Ferraz, Bussmann, Yaskawa, Weidmuller, ABB, Kone, Fanuc!

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו
אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.
חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות, מקצוענות, איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד​.

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל בפחות מחיר ואספקה מהירה

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

ת.ד 10  |  חולון 58100​

טלפון 052-2928150  |  פקס 036511531​

 

שם: פתרונות טכנולוגיים

איש קשר: איציק

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשר:  052-2928150

נא ספר לנו מה דעתך על אתר האינטרנט, החברה ושאלות לגבי המוצרים או השירותים שלנו. אם תספק לנו מידע ליצירת קשר, תהיה לנו אפשרות לחזור אליך בהקדם.pitrnot@bezeqint.net