פיקוד ובקרה וחשמל-

בית חכם/בקר תריסים

 

בקרים מתוכנתים\בית חכם\בקרי תריסים ....

 

מעונינים לקבל פרטים נוספים לחץ על הנושא והיה  הסבר מלא

​קובץ  הסבר בית חכם

קובץ שרטוט הסבר חיבור

פנל  לבית חכם

קובץ של תרסים חשמלים לכל כמות של תריסים ,ניתן להוסיף שעון שבת 

 

בקר לכל הבית וגם לתריסים הפעלה דרך הטלפון או תוכנה תוצרת אירופה שנות 2000 בהשייג ידך

 

מעונינים לקבל פרטים נוספים לחץ על הנושא והיה  הסבר מלאבקר מתוכנת מבצע פעולות אוטומטיות בהתאמה אישיתמהו בקר מתוכנת? מדוע יש צורך בקיומו בכל בית מפעל מכונות ולוח חשמל ? בקר מתוכנת מספק מערך שליטה על מכשירים חשמליים שונים בתוך מבנים מפעלים לוחות חשמל מכונות וכד'. השליטה מתבצעת מהבקר, אך תכנות הבקר מתבצע על ידי הצרכן או על ידי החברה לאחר שחשמלאי מוסמך התקין אותו בלוקיישן המבוקש. על מה ניתן לשלוט באמצעות בקר מתוכנת, ומדוע זה חוסך לנו בטרחה רבה בחיי היום יום?חיבור התריסים החשמליים אל בקר מתוכנתבקר מתוכנת המחובר לתריסים מאפשר לכם לפתוח ולסגור אותם אוטומטית. במידה ויש צורך בשעון על הבקר, ניתן לתכנת זמני סגירה ופתיחה אוטומטיים. במידה ורכשתם מחברת הסלולר שלכם מספר חיוג GSM עם כרטיס SIM תואם, ניתן לשלוט על בקר מתוכנת באמצעות הטלפון הסלולרי באמצעות הדרכה שתסופק על ידי החברה או המתקין. היתרונות הנוספים של של בקר מתוכנת עבור תריסים:1. יש לו ממסר חכם המאפשר לפתוח -2\8\12\4 תריסים ביחידה אחת.2. ניתן לתכנת את לחצן העלייה/ירידה על כל התריסים בבית. ניתן אף לעשות מפסק מסטר בכניסה לבית שיסגור או יפתח את כל התריסים יחד.3. ניתן לדאוג שהמכשיר יפעל לפי מתכונת שעון שבת.4. נכנס ישירות לרשת החשמל 230AC ללא צורך בשנאי.5. ניתן להרחיב את פעולתו של בקר מתוכנת מסוג זה גם על התאורה הביתית.חיבור דוד החשמל ומערכת התאורה אל בקר מתוכנתלקוחות "בית חכם" יכולים להזמין שירות בקר מתוכנת או בית חכם לצרכים של בתים גדולים וקטנים,מבנים משרדים, מפעלים, חנויות, מקומות בקר למכונות כביסה תעשייתי,בקר משאבות,בקר לחנוכה ולעוד מטרות דוגמא לדוד החשמל הביתי. זה יגרום לו להידלק בשעה שתגדירו. מלאכת ההדלקה/כיבוי תתבצע בהתאם לזמנים שנקבעו על ידיכם בסמארטפון. חשוב מאד לעבוד עם בקר מתוכנת על מנת לחסוך לעצמכם בהוצאות דוד מיותרות במקרה ששכחתם לכבות, ויותר מכך – שלא יקרה מצב ששכחתם לספק לעצמכם מים חמים בעת שתרצו להיכנס למקלחת.מערכת חשמל חכם ניתנת כתוספת למערכת חשמל קיימת, או כהרחבה למערכת חשמל בהקמה עבור בית חדש. הציוד לחיבור המערכת נמצא בלוח החשמל ובתוך הקירות. ישנן שתי שיטות להפעיל את המערכת:1. חיבור חשמלי סטנדרטי.2. שימוש בשתי זוגות חוטים למתח ותקשורת בשיטת בית חכם.

 


כמו כן, קיימים גם פתרונות טכנולוגים המבוססים על מערכת עצמית ללא בית חכם שניתן להתקשר בשיטת GSM וגם בשיטת מודם, והוא יפעיל את המודול ביצעת מגע יבש  שאנו מעוניינים באמצאות התקשרות בלבד.

בנוסף לכך, אני מציע מערכת עצמאית ללא בית חכם בה ניתן לקבל בקרה ומשוב על ידי הודעת SMS או התקשרות יזומה ללקוח שמתריעה בפני תקלה או כל משוב שאנו מעוניינים.

 

 


 

 

לנו נסיון רב עם חברות יצרתחזוקה ,סטונאים, עם רכיבי חלל לחדרים נקים, מערכות ביטחון וחברות בטחוניות.

לנו נסיון של זמני תגובה קצרים וזמני אספקה מהירים.​

 

 

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

ת.ד 10  |  חולון 58100​

טלפון 052-2928150  |  פקס 036511531​

 

שם: פתרונות טכנולוגיים

איש קשר: איציק

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשר:  052-2928150

נא ספר לנו מה דעתך על אתר האינטרנט, החברה ושאלות לגבי המוצרים או השירותים שלנו. אם תספק לנו מידע ליצירת קשר, תהיה לנו אפשרות לחזור אליך בהקדם.pitrnot@bezeqint.net