סנסורים וגששים        אודות SUNX

יבוא סנסורים  אצלנו ציוד מקורי מיבואן לצרכן עם אחריות של שנה יעוץ טכני חינם זה צריכה נכונה.

SUNX/ Panasonic מכיל סדרות מוצרים שהתמחות מיבואן לצרכן מתמחה במתן הסבר והדרכה עבור SUNX/ Panasonic ISRAEL 

כל תחום סנסורים גשש קירבה סיב עין החזרה עצמית עין מול רפלקטור עין משדר מקלט  יבוא מקביל המיועדת לחשמלאים ולמהנדסים להתקנה עבור לקוחותיהם במפעלים ובתעשייה ובבניינים הגבוהים. מותג זה, אשר נקרא Sunx ,PANASONIC SENSOR זכה למיטב התשבחות הן בשל המגוון הרחב של המוצרים שהוא מחזיק:  ועד בקרים, מגששי קרבה ועד עיניים  אלקטרוניות, לחברה PANASONIC SENSOR  CATALOG  קימיים סנסורים חישניים במגוון רב בנוסף  ,קוראי ברקוד,מערכות מדידה עיניים סיביים גששי קריבה מערכות ליזר מסכי הגנה מובלים  למפעל ולמערכות חשמל ענקיות ומכונות במפעלים וכד'. פתרונות  טכנולוגיים של סאנקס ופנסוניק יעילים מאד הן עבור החשמלאי שלא צריך לעסוק בהתקנת מערכות גדולות אלא בהחלפת הרכיב הספציפי  שיפתור את הבעיה ללקוח, והן ללקוח הסופי שלא צריך לרכוש מערכת חדשה ולשלם על התקנה ארוכה ומסובכת.

מאמר על SUNX לחץ  על לינק וקבל הסבר נוסף  

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל מקורי בפחות מחיר ואספקה מהירה

מתחייבים מקצועיות ולמחירים הזולים ביותר לסנסורים יבוא מקביל בפחות מחיר עם אחריות מלאה לשנה.

גששי קרבה SUNX .

גשש קרבה נדרש להגנה על מפעלים ומבני תעשייה. הגשש יכול להיות אינדוקטיבי או קיבולי. דגמי הגששים המובילים של Sunx PANASONIC הם EX 14, FX 301, CX 421 ,FX-300 ,FX-500, אשר נבדלים זה מזה במרחק החישה וברמת ההגנה. תכונתו הבסיסית של כל גשש קרבה כמעט היא להגן מפני תופעות כמו אבק באוויר, אולם גששים מתקדמים מכך יכולים לעבוד בסביבה עוד יותר מדורדרת בה יש, למשל, סכנה של הצפה. קימים סוגי סנסורים לתעשיה וגם סוגי גששים גשש אינדוקטבי וגשש מגנטי גשש קיבולי גשש PNP גשש NPN מגבר וסייב סנסור אופטי לזיהוי צבע

סנסורי קיבולי מלבני  גששים בקרים מתוכנתים PLC מערכות ראיה מכשירי מדידה צורבי לייזר  על מנת לרכוש Sunx proximity switches מתאימים עם מרחקי חישה שנועדו לצרכים של הלקוח ועם רמת ההגנה המספקת חשוב מאד להיוועץ במומחים עבור פתרונות טכנולוגיים שיוכלו לסייע לך, חשמלאי/מהנדס יקר, לאפיין ללקוחך הסופי את סביבתו התעשייתית.

PANASONIC עולם הסנסורים חישנים המגברים התוצרת  בהשיג ידך לחברה קימיים סנסורים חישנים במגוון רב ואנחנו כאן בשבליכם לתת את הפתרון המושלם ומקצועי בנוסף קימיים ,קוראי ברקוד,מערכות מדידה מערכות ליזר מסכי הגנה לחץ בקישור וראה הכל הפתרונות בהשייג ידך 

עיניים אלקטרוניות panasonic sensor

 PANASONIC-גששים; בקרים מתוכנתים PLC; מערכות ראיה; מכשירי מדידה יעוץ מקצועי חינם מיבואן לצרכן

אמצעי חיווי המתבייתים על תנועה חיה. כך, למשל, בשערים חשמליים מתבצעת בקרת כניסה של כלי תחבורה והולכי רגל באמצעות עיניים אלקטרוניות. לעין יש גם זיכרון בו הגילויים מתועדים, אשר ניתן לדלות ממנו מידע וידאו מן העבר.

את העין האלקטרונית Sunx מומלץ להתקין ללקוח הן בחלק הפנימי, בשטח עליו מגן השער, והן בשטח החיצוני. אם יש באפשרותכם, הציבו עין אלקטרונית נוספת במקום גבוה כך שלא יושמט שום פרט בדיווח. הכל יהיה מדווח מכל זווית ומכל מקום. 

פנסוניק PANASONIC מותקנים במכונות רבות בתעשייה במערכות רפאיות ,בתעשייה התקנה נוחה ופשוטה עין סנסור בדיוק גבווה.

עניין נוסף לעיניים האלקטרוניות הוא בתוך מפעלים ופסי ייצור, שעה שיש לזהות התחממות של מכשירים. את הזיהוי, בנוסף לגששי הקרבה השונים, עושות גם עיניים חשמליות המהוות פתרונות טכנולוגיים  לאותו פס ייצור ספציפי: עיניים חשמליות עם משדר מול מקלט, עין החזרה עצמית ועין מול רפלקטור. יעוץ חינם אודות Panasonic photoelectric sensor שלא יספרו לכם ספורים צרכנות נבונה מיבואן.

דוגמאות למוצרים שונים מטכנולוגיית המחר של SUNX הפתרונות למפעלים ולאוטומציה הכוללים חיישנים תעשייתים,גששים,PLC,HMI,ועוד

FX501 – מגבר אלקטרוני לסיב עין. מגבר אופטי הנותן את אותותיו עם נורת חיווי אדומה LED . מקבל את כל סוגי הכבלים של SUNX בגודל 2.2 מ"מ מסוג Fiber terminated fiber . 12-24 וולט DC די.סי, עם מוצא NPN ו- DIN . המגבר מחייב שימוש בכבל SUNX CN73 hook-up . בהשוואה למודלים קודמים של מגברי SUNX הוא מכיל טווח חישה פי 5.77 גדול יותר. בהשתמשו בהחזרת ערכים אבסולוטיים ולא רק אות דיגיטלי ניתן ליישם זיהוי הרבה יותר מפורט שלא היה במגברים מסדרות קודמות יש סיב אופטי להלן לבחירתכם לחץ על הקישור ובחר .

GX-M12A-P-Z - גשש קרבה אינדוקטיבי עם חיישן מסוג M12 . מרחק חישה מקסימלי: 2 מ"מ. 12-24VDC עם NPN NO-OUTPUT . כבל באורך 2 מטרים. הגשש מצויד ברמות ההגנה IP677 נגד צבירת אבק.

GX-M12A – גשש קרבה אינדוקטיבי המכיל את אותם אביזרים ואותם נתוני חישה, כמו גם מתח זהה לגשש GX-M12-P-Z אך רמת ההגנה שלו היא IP68 נגד אבק ומים עומדים וכן IP69K נגד הצפות, ועל כן גשש SUNX שכזה מתאים לסביבה יותר בעייתית מבחינת תנאי סביבה – בה צריך ליצור בתחום מסוים תנאים סטריליים יש מאין באמצעות פתרונות טכנולוגיים ייעודיים שכאלה.

HG-C1030 – סנסור לייזר מרחק המספק חישה עד 30 מ"מ ממיקומו. סוג החיישן: CMOS . תצוגה: דיגיטלית. גילוי אמין עם טעות של 10 מיקרון. מוצא NPN 0-5VDC , כבל אנלוגי אינטגרלי 22 מ' כלול. 

HG-C1030 – HG-C1400 סנסור לייזר מרחק המספק חישה עד 30 מ"מ ממיקומו. חיישן לייזר חיישן תנועה לייזר  סוג החיישן: CMOS. תצוגה: דיגיטלית. גילוי אמין עם טעות של 10 מיקרון. מוצא NPN 0-5VDC, כבל אנלוגי אינטגרלי 2 מ' כלול קימHים סדרות נספות HG-C1400 ו EX-L200 ES-500 HG-C.SENSOR LX-101

EX-10 - קימים סוגים רבים בגדלים שונים בצורות שונות של סינסורים במגוון עין החזרה עצמית עין מול רפלקטור ועין משדר מקלט

ביציאות שונות ניתן לראות מבנה שונה בין הסדרות ודיוק מרחק וזיהוי צבעים ואפלקציות במכונות דוגמאות לסדרות

EX-10,EX-14,EX-20,CX-400,EQ30',NX-5,EQ500 זה חלק מהסדרות שניתן לראות והכל בהתאמה אישית ויעוץ טכני חינם

PM-25/PM45 PM-U25 PM-U24- חישנים מסדרות פרסה זהיר מעין משדר מקלט סדרות דוגמא PM24/PM65/PM45/ PM2

NA2/NA1- קימיים מסכי בטיחות מסך משדר מקלט וילון שהוא קרן מול קרן קימיים סדרות SF4D/NA2-N,NA1 NA2-N8 NA2-N12 NA2-N16 NA2-N20 NA2-N24 NA2-N28 NA2-N8-PN NA2-N12-PN NA2-N16-PN NA2-N20-PN NA2-N24-PN NA2-N28-PN

 

CX-421P,CX422,CX-400 cx-441,EX-14A,ex-14,lx101 סנסורים אופטי חישניים פוטואלטריים במגוון יציאות PNP,NPN NO NC

ראה דף של  הסדרה CX-400  

FX-300,FX-500- מגבר לסיב אופטי FX-300  

 HG-C1030 , ואת טווח הוא 30 +-5 מ"מ, הוא את טווח מדידה של מרחק חיישן ,

טווח המדידה של HG-C1050 מה שאומר 50 +-15mm, 

את טווח של HG-C1100 הוא 70mm, ואת טווח הוא 100 +-35mm, 

 HG-C1200 , טווח הוא 200 +-80mm,דיוק הוא 0.2mm.

 HG-C1400 הוא 400mm, ואת טווח הוא 400 +-200mm, , את דיוק הקרן הוא 0.3mm

את מוצרי SUNX /PANASONIC וחלקיהם קונים רק בייבוא מקביל מהיבואן לצרכן 

הייבוא המקביל יותר נגיש ויותר זול. רמת הנגישות בחנות יבוא מקביל היא שמים וארץ לעומת ניסיון לחפש את החלק אצל היצרן המקורי. סביר שברוב נקודות המכירה שלו בין אם באינטרנט ובין אם בחנות הוא כלל לא יציג את החלק הבודד למכירה, ואם יציג – יציג זאת במחיר מופקע. רק בייבוא מקביל ניתן לקנות מגבר לסיב עין, סנסור קרבה, בקר חשמלי וכרטיס אלקטרוני בודד במחיר שווה לכל כיס של כל חשמלאי, מהנדס, קניין ויועץ. פתרונות טכנולוגיים אמתיים הם פתרונות המיושמים במערכות קיימות מבלי להזדקק לתחלופה מלאה, ובמחירים ידידותיים!

בהינתן שאלה או השגה לגבי טיימר ה- SUNX או גשש הקרבה – צרו קשר למציאת מתאימים .panasonic photoelectric sensor

קימים מגוון סנסורים, חישנים, עינים, גשישי קירבה, סיבים, סיבים אופטים,סנסורים לתעשיה חיישנים, חיישנים פוטואלקטרים ,חישן תזוזה,חיישן מגע,חיישן מגנטי סוגי חישניים,חישן קרבה אופטי,סנסורים וגששים יחידת חישה במכונות בתעשייה במערכות אוטומציה תעשיות פיקוד ובקרה. מהם חישנים אופטים והשימושים שלהם אצלנו כל הכלים המקצועי אנו מציעים מגוון גדול של חיישנים כדי להתאים לכל דרישה: גשישי קירבה קבולי, גשישי קירבה אנדקטבים זיהוי ברזל, חיישנים פוטואלקטריים, לייזר, קרבה, בטיחות, לחץ, זרימה, עין המיקום בעד, אולטראסוני, עינים מול פלקטור, עין משדר מקלט, גשש אלטרסוני,חישן אנדקטיבי ועוד. יעוץ חינם ונתינת כלים מקצועי לפתרון מושלם לשביעות רצון ציבור.

 אצלנו הלקוח מקבל  הסבר  מקצועי והכל בהתאמה אישית לפי בקשתו ולשביעות ריצונואודות ,omron ,keyence ,sunx ,panasonic,SMC,festo,riko,schneider,SMC, isreal ,fotek.. ,isreal

ציוד מקורי מיבואן ביבוא מקביל לצרכן צריכה נכונה מכונות תעשייתיות, מכונות אריזה, דפוס וניר, טקסטיל, מזון ומשקאות, אוטומציה ורובטיקה, מעליות, ציוד רפואי, מסועים ומחסנים וכ"ו sensors isreal. כל תחום הפנאומטיקה אודות   בוכנות קווי סנסורים מפסקים יעוץ חינם.

​באתר פתרונות טכנולוגים ניתן לקבל יעוץ חינם ולמצוא כל סוגי גששי קריבה וציוד נלווה סנסורים  של כל החברות גששים אנדוקטבים/ קיבולי/מגנטי/ לחץ/ השראי AC/DC ....PNP/NPN  M12/M8/M30/M18

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.

חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות,  מקצוענות , איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד. המקצעיות ועזרה ללקוח זה

לב העסק שלנו ניתן כל הספקים המובלים מעונין סנסור והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה ​​מהירים. מעונין  

 

אצלנו הלקוח מקבל  הסבר מלא SENSOR, עיניים אלקרוניות ,גששי קירבה, גשש אנדקטבי, גשש קיבולי ,בקרים מתוכנתים, סיבים מגברים

 חישן בטיחות ,חישן קורא ברקוד ,חישן ליזר , חישן לחץ  , חישן מול רפלקטור ,עין חישן החזרה עצמית, כל תחום הפנאומטיקה SMC

מפסקים ,אנקודרים ,מונים,בקרי טמפרטורה ,מגוון ממסרים, SSR ,מונה פולסים ,סיבים אופטיים,עין פרסה,בוכנות וכ"ו

omron ,keyence ,sunx ,panasonic,SMC,festo,riko,schneider,SMC, isreal ,fotek.  והכל בהתאמה אישית לפי בקשתו בצורה מקצועית ולשביעות ריצונו יבוא מקביל צריכה יעילה ונכונה והכל במקום אחד לשביעות רצון הלקוח ואיכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.

 מעונין  חיישן  והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים.  SUNX/panasonic

 

 

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו
אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.
חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות, מקצוענות, איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד​.

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל בפחות מחיר ואספקה מהירה

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

שלח

שם

This field is required.

תודה רבה!

 

ההודעה נשלחה בהצלחה...

טלפון

This field is required.

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

צרו קשר

ת.ד 10  |  חולון 58100​

טלפון 052-2928150  |  פקס 036511531​

 

שם: פתרונות טכנולוגיים

איש קשר: איציק

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשר:  052-2928150

נא ספר לנו מה דעתך על אתר האינטרנט, החברה ושאלות לגבי המוצרים או השירותים שלנו. אם תספק לנו מידע ליצירת קשר, תהיה לנו אפשרות לחזור אליך בהקדם.pitrnot@bezeqint.net