סנסורים וגששים      אודות SUNX/Panasonic

אודות    PANASONIC / SUNX

PANASONIC / SUNX סנסורים וחישנים ביבוא מקביל ושירות אישי עולם הסנסורים חישנים והסיבים והבקרים המתכונתים

בהשיג ידך לחברה קימים סנסורים חישנים במגוון רב  ביבוא מקביל צריכה נכונה ויעוץ מקצועי וכלים חינם.

יבוא סנסורים אצלנו ציוד   מיובאן לצרכן  במחיר הזול הוגן המקוצעי השירותי עם אחריות של שנה יבוא מקביל צריכה נכונה ויעול. 

SUNX / Panasonic מכיל סדרת מוצרי חשמל המיועדת לחשמלאים ולמהנדסים להתקבל על לקוחותיהם במפעלים מכונות ותעשייה בחקלאות ובבניינים הגבוהים אנחנו כאן בשבילכם לכל יעוץ מקצועי בחינם. מותג זה, אשר נקרא Sunx / PANASONIC פסנסוניק סנסורים קנתה את סנסקס, SENSOR והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה ​​מהירים. זכה למיטב התשבחות הן בשל המגוון הרחב של המוצרים שהוא מחזיק : ועד בקרים, מגששי קרבה אנדקטבי AC / DC קיבולי ועד עיניים אלקטרוניות עין החזרה עצמית עין משדר מקלט עין מול רפלקטור , FX-301, FX-305, EX23  NX5 ", EX-14 ,EX10,EX14,EX11P , 'PML54P, PM-45', PM-25, PM-65'מקמקבי זמן פשוטים ועד טיימרים למערכות חשמל ענקיות וכד '. פתרונות טכנולוגיים הסנסורים של פנסוניק סאנקס יעילים מאד הם מעל החשמלאי שלא צריך לעסוק בהתקנת מערכות גדולות אלא בהחלפת הרכיב הספציפי שיפתור את הבעיה ללקוח, צריך ללקוח הסופי שלא צריך לרכוש מערכת חדשה ולשלם על ההתקנה ארוכה ומסובכת. מאמר על SUNX לחץ  על לינק וקבל הסבר נוסף 

לנו יש הכל מהכל במקום אחד מקצוענות שירות מחיר זול אנחנו כאן בשבילכם.  

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל מקורי בפחות מחיר ואספקה ​​מהירה

מתחייבים מקצועיות ולמחירים הזולים ביותר לסנסורים יבוא מקביל בפחות מחיר עם אחריות מלאה לשנה .

גששי קרבהPANASONIC/SUNX 

סנסורים למדידות לחץ, וואקום, זרימה, גובה, טבולורה, מפסק אלקרוני, חישנים ועוד. כל הציוד המיוצר על ידי החברה המותאמת להשתמש ...

גשש קרבה נדרש להגנה על מפעלים ומבני תעשייה. הגשש יכול להיות אינדוקטיביות או קיבולי. דגמי הגששים המובילים של PANASONIC / Sunx הם EX 14, FX 301/305, CX 421, אשר נבדלים זה מזה ו"חישה וברמת ההגנה. תכונתו הבסיסית של כל גשש קרבה כמעט היא להגן מפני התראות כמו אבק באוויר, אולם גששים מתקדמים מכך יכולים לעבוד בסביבה עוד יותר מדורדרת בה יש, למשל, סכנה של הצפה. על מנת לרכוש מתגי קרבה של Sunx מתאימים עם מרחקי חישה שנועדו לצרכים של הלקוח ועם רמת ההגנה המספקת חשוב מאד להיוועץ במומחים עבור פתרונות טכנולוגיים שיוכלו לסייע לך, חשמלאי / מהנדס יקר, לאפיין ללקוחך הסופי ואת סביבתו התעשייתית.וכפי שידוע חשוב 

מקצעיות והוגנות תמיד גם לא יכול למצוא שווה ערך גם של חברה שונה דוגמא עינים עין פרסה של PANSONIC / SUNX 

דוגמאות לחץ על איקון מבחר עינים פרסה PML54 PANSONIC = EESX671  OMRON ; PMK44P PANSONIC = EE- SX770P 

גם מסכי הגנה PANSONIC קיים דוגמא בגדלים שונים NA2-N28PN / NAN24PN קיים גם OMRON F3SG-4RE0590P30- D וגם Riko

PANASONIC עולם הסנסורים חישנים המגברים התוצרת בהשיג ידך לחברה קימיים סנסורים חישנים במגוון רב ואנחנו כאן בשבליכם לתת את הפתרון המושלם ומקצועי בנוסף קימיים , קוראי ברקוד, מערכות מדידה מערכות ליזר מסכי הגנה לחץ בקישור  וראה הכל הפתרונות בהשייג ידך יעוץ ותמיכה חינם אנחנו כאן בשבילכם :    מאמר על סנסורים SUNX / PANSONIC לחץ על לינק

עיניים אלקטרוניות

אמצעי חיווי המתבייתים על תנועה חיה. כך, למשל, בשערים חשמליים מתבצעת בקרת כניסה של כלי תחבורה והולכי רגל באמצעות עיניים אלקטרוניות. לעין יש גם זיכרון בו הגילויים מתועדים, אשר לא יכול לדלות אותו מידע וידאו מן העבר.

את העין האלקטרונית Sunx מומלץ להתקין ללקוח הם בחלק הפנימי, בשטח עליו מגן השער, ההוא שטח החיצוני. אם יש באפשרותכם, הציבו עין אלקטרונית להמשיך במקום גבוה כך שלא יושמט שום פרט בדיווח. הכל יהיה מדווח מכל זווית ומכל מקום. 

עניין נוסף לעיניים האלקטרוניות הוא בתוך מפעלים ופסי ייצור, שעה שיש לזהות התחממות של מכשירים. את הזיהוי, בנוסף לגששי הקרבה השונים, עושות גם עיניים חשמליות המהוות פתרונות טכנולוגיים לאותו פס ייצור ספציפי: עיניים חשמליות עם משדר מול מקלט, עין החזרה העצמית ועין מול רפלקטור.

דוגמאות למוצרים שונים מטכנולוגיה המחר של PANASONIC /  SUNX

FX501  - מגבר אלקטרוני לסיב עין. מגבר אופטי הנותן את אותותיו עם נורת חיווי אדומה LED. מקבל את כל הסוגים הכבלים של SUNX בגודל 2.2 מ"מ סגנון סיבים שהסתיימו בסיבים. 12-24 וולט די.סי, עם מוצא NPN ו- DIN. המגבר מחייב שימוש בכבל CN73 חיבור. בחישה פי 5.77 גדול יותר.

GX-M12A-PZ  - גשש קרבה אינדוקטיביות עם חיישן מסוגר M12. מרחק חישה מקסימלי: 2 מ"מ. 12-24VDC עם NPN NO-OUTPUT. כבל באורך 2 ו"ח. הגשש מצויד ברמות ההגנה IP677 נגד צבירת אבק.

GX-M12A  - גשש קרבה אינדוקטיבי פעיל המכיל את אותם אביזרים ואותם נתוני חישה, כמו גם מתח זה לגשש GX-M12-PZ אך רמת ההגנה שלו היא IP68 נגד אבק ומים עומדים וגם IP69K נגד הצפות, ועל כן גשש SUNX שכזה מתאים לסביבה יותר תנאי סביבה - בה צריך מוצר בתחום מסוים תנאים סטריליים יש מאין באמצעות פתרונות טכנולוגיים ייעודיים שכאלה.

HG-C1030  - סנסור לייזר מרחק המספק חישה עד 30 מ"מ ממיקומו. סוג החיישן: CMOS. תצוגה: דיגיטלית. גילוי אמין עם טעות של 10 מיקרון. מוצא NPN 0-5VDC, כבל אנלוגי אינטגרלי 22 מ 'כלול.

את מוצרי  SUNX / SENSOR PANASONIC וחלקיהם קונים רק בייבוא מקביל זאת צריכה נכונה

הייבוא ​​המקביל יותר נגיש ומיותר זול. רמת הנגישות בחנות יבוא מקביל היא שמים וארץ הניסיון לחפש את החלק אצל היצרן המקורי. סביר שברוב נקודות המכירה שלו בין אם באינטרנט ובין אם בחנות הוא בכלל לא ייציג את החלל הבודד למכירה, ואם יציג - ייציג זאת במחיר מופקע. רק בייבוא ​​מקביל לא יכול לקנות מגבר לסיב עין, סנסור קרבה, בקר חשמלי וכרטיס אלקטרוני בודד במחיר שווה לכל כיסוי של כל חשמלאי, מהנדס, קניין ויועץ. פתרונות טכנולוגיים אמתיים הם פתרונות מיושמים במערכות קיימות מבלי להזדקק לתחלופה מלאה, ובמחירים ידידותיים!

בהינתן שאלה או השגה לגבי טיימר ה- SUNX או גשש הקרבה - צרו קשר למציאת מתאימים.

 

 

 

</s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s>

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו
אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.
חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות, מקצוענות, איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד​.

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל בפחות מחיר ואספקה מהירה

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​