סנסורים וגששים      אודות SUNX

יבוא סנסורים  אצלנו ציוד מקורי מיובאן לצרכן במחיר הזול הוגן המקוצעי השירותי עם אחריות של שנה יבוא מקביל   צריכה נכונה. 

SUNX/ Panasonic מכיל סדרת מוצרי חשמל המיועדת לחשמלאים ולמהנדסים להתקנה עבור לקוחותיהם במפעלים במכונות ותעשייה בחקלאות  ובבניינים הגבוהים אנחנו כאן בשבילכם לכל יעוץ מקצועי בחינ . מותג זה, אשר נקרא Sunx /PANASONIC פסנסוניק סנסורים קנתה את סנסקס , SENSOR והכל בהתאמה אישית ללקוח שלך וזמני אספקה מהירים. זכה למיטב התשבחות הן בשל המגוון הרחב של המוצרים שהוא מחזיק:  ועד בקרים, מגששי קרבה אנדקטבי AC/DC קיבולי  ועד עיניים  אלקטרוניות עין החזרה עצמית עין משדר מקלט עין מול רפלקטור,FX-301,FX-305,EX23 NX5 ',EX-14,'PML54P,PM-45',PM-25,PM-65'מקוצבי זמן פשוטים ועד טיימרים למערכות חשמל ענקיות וכד'. פתרונות  טכנולוגיים הסנסורים של פנסוניק סאנקס יעילים מאד הן עבור החשמלאי שלא צריך לעסוק בהתקנת מערכות גדולות אלא בהחלפת הרכיב הספציפי  שיפתור את הבעיה ללקוח, והן ללקוח הסופי שלא צריך לרכוש מערכת חדשה ולשלם על התקנה ארוכה ומסובכת. מאמר על SUNX לחץ  על לינק וקבל הסבר נוסף 

לנו יש הכל מהכל במקום אחד מקצוענות שירות מחיר זול אנחנו כאן בשבילכם.  

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל מקורי בפחות מחיר ואספקה מהירה

מתחייבים מקצועיות ולמחירים הזולים ביותר לסנסורים יבוא מקביל בפחות מחיר עם אחריות מלאה לשנה.

גששי קרבה SUNX 

סנסורים למדידות לחץ, וואקום, זרימה, גובה, טמפרטורה, מפסק אלקרוני ,חישנים ועוד. כל הציוד המיוצר על ידי החברה מותאם לשימוש ...

גשש קרבה נדרש להגנה על מפעלים ומבני תעשייה. הגשש יכול להיות אינדוקטיבי או קיבולי. דגמי הגששים המובילים שלPANASONIC/ Sunx הם EX 14, FX 301/305, CX 421 , אשר נבדלים זה מזה במרחק החישה וברמת ההגנה. תכונתו הבסיסית של כל גשש קרבה כמעט היא להגן מפני תופעות כמו אבק באוויר, אולם גששים מתקדמים מכך יכולים לעבוד בסביבה עוד יותר מדורדרת בה יש, למשל, סכנה של הצפה. על מנת לרכוש Sunx proximity switches מתאימים עם מרחקי חישה שנועדו לצרכים של הלקוח ועם רמת ההגנה המספקת חשוב מאד להיוועץ במומחים עבור פתרונות טכנולוגיים שיוכלו לסייע לך, חשמלאי/מהנדס יקר, לאפיין ללקוחך הסופי את סביבתו התעשייתית.וכפי שידוע חשוב 

מקצעיות והוגנות תמיד גם ניתן למצוא שווה ערך גם של חברה שונה דוגמא עינים עין פרסה של PANSONIC/SUNX 

דוגמאות לחץ על איקון מבחר עינים פרסה   PML54 PANSONIC= EESX671  OMRON;PMK44P PANSONIC=EE-SX770P 

גם מסכי הגנה PANSONIC קיים דוגמא בגדלים שונים NA2-N28PN/NAN24PNקיים גם OMRON F3SG-4RE0590P30-Dוגם Riko

PANASONIC עולם הסנסורים חישנים המגברים התוצרת  בהשיג ידך לחברה קימיים סנסורים חישנים במגוון רב ואנחנו כאן בשבליכם לתת את הפתרון המושלם ומקצועי בנוסף קימיים ,קוראי ברקוד,מערכות מדידה מערכות ליזר מסכי הגנה לחץ בקישור וראה הכל הפתרונות בהשייג ידך יעוץ ותמיכה חינם אנחנו כאן בשבילכם :   מאמר על סנסורים SUNX/PANSONIC לחץ על לינק

עיניים אלקטרוניות

אמצעי חיווי המתבייתים על תנועה חיה. כך, למשל, בשערים חשמליים מתבצעת בקרת כניסה של כלי תחבורה והולכי רגל באמצעות עיניים אלקטרוניות. לעין יש גם זיכרון בו הגילויים מתועדים, אשר ניתן לדלות ממנו מידע וידאו מן העבר.

את העין האלקטרונית Sunx מומלץ להתקין ללקוח הן בחלק הפנימי, בשטח עליו מגן השער, והן בשטח החיצוני. אם יש באפשרותכם, הציבו עין אלקטרונית נוספת במקום גבוה כך שלא יושמט שום פרט בדיווח. הכל יהיה מדווח מכל זווית ומכל מקום. 

עניין נוסף לעיניים האלקטרוניות הוא בתוך מפעלים ופסי ייצור, שעה שיש לזהות התחממות של מכשירים. את הזיהוי, בנוסף לגששי הקרבה השונים, עושות גם עיניים חשמליות המהוות פתרונות טכנולוגיים  לאותו פס ייצור ספציפי: עיניים חשמליות עם משדר מול מקלט, עין החזרה עצמית ועין מול רפלקטור.

דוגמאות למוצרים שונים מטכנולוגיית המחר שלPANASONIC/ SUNX

FX501 – מגבר אלקטרוני לסיב עין. מגבר אופטי הנותן את אותותיו עם נורת חיווי אדומה LED . מקבל את כל סוגי הכבלים של SUNX בגודל 2.2 מ"מ מסוג Fiber terminated fiber . 12-24 וולט די.סי, עם מוצא NPN ו- DIN . המגבר מחייב שימוש בכבל  CN73 hook-up . בהשוואה למודלים קודמים של מגברי SUNX הוא מכיל טווח חישה פי 5.77 גדול יותר. בהשתמשו בהחזרת ערכים אבסולוטיים ולא רק אות דיגיטלי ניתן ליישם זיהוי הרבה יותר מפורט שלא היה במגברים מסדרות קודמות.

GX-M12A-P-Z - גשש קרבה אינדוקטיבי עם חיישן מסוג M12 . מרחק חישה מקסימלי: 2 מ"מ. 12-24VDC עם NPN NO-OUTPUT . כבל באורך 2 מטרים. הגשש מצויד ברמות ההגנה IP677 נגד צבירת אבק.

GX-M12A – גשש קרבה אינדוקטיבי המכיל את אותם אביזרים ואותם נתוני חישה, כמו גם מתח זהה לגשש GX-M12-P-Z אך רמת ההגנה שלו היא IP68 נגד אבק ומים עומדים וכן IP69K נגד הצפות, ועל כן גשש SUNX שכזה מתאים לסביבה יותר בעייתית מבחינת תנאי סביבה – בה צריך ליצור בתחום מסוים תנאים סטריליים יש מאין באמצעות פתרונות טכנולוגיים ייעודיים שכאלה.

HG-C1030 – סנסור לייזר מרחק המספק חישה עד 30 מ"מ ממיקומו. סוג החיישן: CMOS . תצוגה: דיגיטלית. גילוי אמין עם טעות של 10 מיקרון. מוצא NPN 0-5VDC , כבל אנלוגי אינטגרלי 22 מ' כלול.

את מוצרי SUNX וחלקיהם קונים רק בייבוא מקביל

הייבוא המקביל יותר נגיש ויותר זול. רמת הנגישות בחנות יבוא מקביל היא שמים וארץ לעומת ניסיון לחפש את החלק אצל היצרן המקורי. סביר שברוב נקודות המכירה שלו בין אם באינטרנט ובין אם בחנות הוא כלל לא יציג את החלק הבודד למכירה, ואם יציג – יציג זאת במחיר מופקע. רק בייבוא מקביל ניתן לקנות מגבר לסיב עין, סנסור קרבה, בקר חשמלי וכרטיס אלקטרוני בודד במחיר שווה לכל כיס של כל חשמלאי, מהנדס, קניין ויועץ. פתרונות טכנולוגיים אמתיים הם פתרונות המיושמים במערכות קיימות מבלי להזדקק לתחלופה מלאה, ובמחירים ידידותיים!

בהינתן שאלה או השגה לגבי טיימר ה- SUNX או גשש הקרבה – צרו קשר למציאת מתאימים .

 

 

אנו מחויבים למערכת יחסי עבודה עם לקוחותינו
אמינות שירות איכות איכפתיות הקשבה ועבודה הוגנת ומתמשכת.
חברת פתרונות טכנולוגים מתמחה במתן שירות, מקצוענות, איכות, אמינות, מכירה יבוא ומתן סיוע ויעוץ בציוד​.

שלא יספרו לכם ספורים לא קונים לפני שבודקים יבוא מקביל בפחות מחיר ואספקה מהירה

052-2928150

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​

לרשותכם בכל עת אנחנו כאן בשבילכם התקשרו:​